Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

TRE® – Tension & Trauma Releasing Exercises – Ćwiczenia uwalniające traumę, stres i emocje.

6 marca 2019, 19:00 - 20:00

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe zajęcia!
Już 6 marca o godzinie 19:00
TRE® – Tension & Trauma Releasing Exercises – Ćwiczenia uwalniające traumę, stres i emocje.

TRE® (Trauma Releasing Exercises) – ćwiczenia uwalniające traumę, stres i emocje. Metoda została opracowana przez dr David’a Berceli’ego. Polega na uruchomieniu w ciel neurogenicznych wibracji umożliwiających uwolnienie się od stresu, napięć i traumy.
Dzięki TRE ciało powraca do naturalnej równowagi. Ćwiczenia TRE redukują stres, napięcie mięśni, ból szczególnie w dolnej części pleców, poprawiają sen, zmniejszają poczucie lęku i niepokoju.

Przeciwskazania do TRE®:
Nieregularne ciśnienie krwi, nieregularne bicie serca (arytmia, rozrusznik, stan pooperacyjny); ograniczenia fizyczne np.: złamania, skręcenia inne urazy; hypo / hiperglikemia, ciąża, epilepsja, schorzenia psychiatryczne leczone farmakologicznie: psychozy, silna depresja, schizofrenia, zaburzenia z poganiacza..

Ilona Opaszowska – psycholog, coach, trener rozwoju osobistego z 18- letnim doświadczeniem, prowadzi treningi interpersonalne. Praktyk masażu dźwiękiem. Od kliku lat zajmuje się pracą z ciałem. Obecnie jest w trakcie procesu certyfikacji na providera TRE. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Współpracuje m.in. z Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM i Śląskim Centrum Rozwoju i Terapii Dźwiękiem Mindfulness.

INWESTYCJA
20 zł – pokrycie koszów wynajmu sali oraz dojazdu.

OBOWIĄZKOWE ZAPISY!!!
kontakt@centrumprana.pl
(uczestnicy dostaną ankietę do wypełnienia przed zajęciami)

Szczegóły

Data:
6 marca 2019
Czas:
19:00 - 20:00