Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

Obudź się na wiosnę – wykład i gotowanie w jednym

17 marca, 10:00 - 15:00

Wiosna to czas, kiedy przyroda budzi się do życia. Drzewa puszczają pąki, trawa zaczyna się delikatnie zielenić, a w powietrzu unosi się ogromna ulga, że zima odeszła w zapomnienie (bynajmniej na kilka miesięcy).
A może tak wraz z przyjściem wiosny zrobić coś dla siebie? Może właśnie wiosna to idealny czas, aby dokonać zmian w kuchni i sposobie żywienia?
My dobrze wiemy, że ta pora roku to idealny czas dla każdego z nas, aby obudzić ospałe ciało po zimie, dostarczyć mu zastrzyku energii w postaci pożywienia i przy okazji zgubić nadmiarowe kilogramy.

Aneta Wychorska i Ania Krachało zapraszają bardzo gorąco na wykład „oczyszczanie organizmu na wiosnę”. Przedstawimy naprawdę w prosty sposób czym jest Tradycyjna Medycyna Chińska, jakich „narzędzi” kulinarnych używa do wspierania naszej odporności i zdrowia. Opowiemy o przyprawach, które mają terapeutyczną moc, a w międzyczasie przygotujemy wspólnie pożywną hinduską zupę dal, zrobimy aromatyczny„smalec” z fasoli,a na koniec doświadczymy głębokiego czekoladowego smaku w deserze z kaszy jaglanej.
Wszystkie potrawy będą oczywiście wegańskie i będą posiadały moce sprawcze w naszej trosce o zdrowie.
Obie jesteśmy ogromnymi miłośniczkami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, ukończyłyśmy szkolenie z zakresu dietetyki wg TMC i chętnie podzielimy się z Wami widzą.

17 marca od godziny 10:00 czekamy na was w Centrum PRANA.
Inwestycja: 120 zł

Zapisy oraz niezbędne informacje pod nr tel.:
Aneta 5015 500 079
Ania 603 678 306
mail: kontakt@centrumprana.pl

Szczegóły

Data:
17 marca
Czas:
10:00 - 15:00