Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

II edycja KURSU ASHTANGA JOGI dla początkujących

8 stycznia, 18:30 - 26 lutego, 20:00

Serdecznie zapraszamy na II edycję Kursu ashtanga jogi dla początkujących.
Kurs obejmować będzie 8 spotkań ( każde po 1,5 godziny) w poniedziałki w godzinach 18:30-20:00. Zaczynamy już od 8 stycznia 2018!

W trakcie trwania kursu dowiesz się między innymi:
1. na czym polega wyjątkowość praktyki ashtanga jogi
2. o tym, jak prawidłowo oddychać i o tym, dlaczego właśnie oddech jest fundamentem praktyki jogi
3. stopniowo będziemy uczyć się praktyki asan – zaczniemy bardzo łagodnie, a z zajęć na zajęcia będziemy zwiększać intensywność
4. powiemy o wariantach zastępczych dla osób po zabiegach operacyjnych, wypadkach komunikacyjnych – aby każdy z uczestników czułsię bezpiecznie i abyś miał pewność, że praktykować może każdy, bez względu na wiek czy płeć
5. część teoretyczna na którą zwykle nie ma czasu na regularnych grupach ( o walorach zdrowotnych praktyki ashtanga jogi, o wpływie odpowiedniej diety na nasze zdrowie oraz o tym wszystkim, o co będziecie chcieli zapytać nauczycieli).

Zajęcia będą prowadzić:
Ania Krachało – założycielka Centrum PRANA. Swoją praktykę jogi rozpoczęła ponad 10 lat temu od hatha jogi. Kiedy poznała ashtangę – zakochała się w niej bez pamięci. Pierwszy raz wyjechała do Indii w 2011 roku praktykować pod okiem Lino Miele. Kolejne lata obfitowały w praktykę z She Shadri, Ajay Kumar i Balu Thevar. W Polsce uczestniczyła w warsztatach Basi Lipskiej, Gabriele Severini czy Johna Scotta.

Magdalena Ceglarek, Grażyna Kapturska i Mariola Jarguz – nauczyciele w PRANA

Szczegóły

Start:
8 Styczeń, 18:30
Koniec:
26 Luty, 20:00