Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

Cykliczne warsztaty o ziołach i ich zastosowaniu

22 września 2017, 17:00 - 15 grudnia 2017, 19:00

Warsztaty zaczynają się 22 września w piątek i trwają do 15 grudnia. Spotkania są organizowane co 2 tygodnie wg programu opisanego poniżej.
Każdy warsztat trwa 2 godziny i jest prowadzony dla grupy maksymalnie 7 osób.
Mała grupa ma na celu stworzenie komfortu przy wzajemnym kontakcie.
Tematyka warsztatów jest podzielona na warsztaty teoretyczne ( 40 zł) i praktyczne (60 zł). Każdy warsztat jest opłacany osobno przed rozpoczęciem.
Po warsztacie praktycznym wychodzisz z produktem, który sam lub przy mojej pomocy zrobisz 🙂 stąd wynika wyższa opłata

UWAGA!
Nie ma możliwości wybrania sobie tematu warsztatów i dołączenia do grupy, ponieważ zajęcia są tak ułożone aby powolutku wchodzić w tajniki ziół i móc samemu przygotowywać to co jest nam potrzebne.

1. Zioła- co to jest i z czym to się je ? warsztat teoretyczny
2. Rola przypraw ( ziół ) w diecie i dobieranie ich w taki sposób aby podnieść stan zdrowia.warsztat teoretyczny
3. Octy i kiszonki – zastosowanie i wpływ na zdrowie. Warsztaty
praktyczny – zrób sobie ocet.
4. Zioła – odporność u dzieci i dorosłych. warsztat teoretyczny
5. Magnez w roślinach i jego rola w naszym życiu. Praktyka – robienie oliwy magnezowej.
6. Warsztat praktyczny – robienie ekologicznych środków czystości –
płyn uniwersalny, proszek do prania etc
7. Na zakończenie jako ostatni warsztat praktyczny – zrób sobie krem i tonik

masz pytania – dzwoń , pisz chętnie odpowiem ANETA 515500079

To ja prowadzę warsztaty i podzielę się swoją wiedzą, którą pozyskałam w Instytucie Medycyny Klasztornej i pozyskuję w kontakcie z naturą , korzystając z wiedzy cudownych zielarek i zielarzy z całej Polski .

Trochę o mnie:
Od 2010 roku jestem dyplomowanym neurorefleksologiem twarzy i rąk certyfikowanym przez Instytutio de Reflexologia Facial & Podal w Hiszpanii utworzonym przez Lone Sorensen – światowej sławy terapeutkę w zakresie terapii neuroodruchowych. W ramach pogłębiania wiedzy o metodach Sorensensistem TM ukończyłam szkolenie z zakresu Refleksologii w leczeniu niepłodności i problemów hormonalnych prowadzone przez Maję Krauze.
Swoją wiedzę połączoną z pasją, pogłębiam studiując literaturę związaną z dziedziną psychologii, socjologii, dietetyki i psychosomatyki. Cały czas również rozwijam swoje kompetencje terapeutyczne.
W ramach szkoły Jong Baik Education z Wielkiej Brytanii ukończyłam u twórcy szkoły Jong Kook Baik’a aurikuloterapię, gua sha i rewitalizację twarzy z wykorzystaniem akupunktury estetycznej.
W Instytucie Medycyny Chińskiej w Krakowie ukończyłam zakończony egzaminem Kurs Profilaktyki i Leczenia Dietą wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Ukończyłam również Kurs fitoterapii w Instytucie Medycyny Klasztornej oraz szkolenie trenerskie certyfikujace z Medytacji Uwaznosci Mindfulness .
Prowadzę prywatną praktykę w Jastrzębiu Zdroju.
W ramach praktyki oferuję zabiegi terapeutyczne. Poza neurorefleksologią twarzy i głowy oraz rąk dodatkowo włączam do terapii aurikuloterapię, magnetoterapię, a do zabiegów estetycznych gua sha i akupunkturę estetyczną. Doradzam w dziedzinie ziołolecznictwa i suplementacji .
Moją pasją są medytacje Mindfulness (uważności) i ashtanga joga. Jak twierdzi dają ogromną przestrzeń życiową. Są uzupełnieniem w jej pracy terapeutycznej i stwarzają możliwości aby poczuć życie w pełni.
Moją życiową misją jest edukacja. Ukończyłam 5-letnie studia Pedagogiki o profilu Edukacji Społeczno- filozoficznej . Kiedy miałam 19 lat nie wiedziałam co szykuje dla mnie życie,
Studia wybrałam z zamiłowania do filozofii… etyki… „otwartej głowy”..
Dopiero niedawno dowiedziałam się , że to nie przypadek. Życie przygotowało dla mnie nie lada wyzwanie 🙂
Postanowiłam dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem wszędzie tam, gdzie życie mnie poniesie.

Zapraszam Cię do przeżycia fajnej przygody z ziołami. Może te warszaty obudzą w Tobie miłość do ziół i zdrowszego życia. Może znajdziesz tam odpowiedz jak poprawić swój stan zdrowia i żyć w zgodzie z Matką Naturą.
A może odkryjesz w sobie talent do robienia wspaniałych przetrowów dzięki zastosowaniu ziół.
To wszystko przed Tobą ….

Szczegóły

Start:
22 września 2017, 17:00
Koniec:
15 grudnia 2017, 19:00