Centrum PRANA powstało z pasji do jogi oraz zdrowia.

Połączyło w swoich szeregach wykwalifikowanych nauczycieli oraz terapeutów, dla których holistyczne podejście do człowieka jest rzeczą nadrzędną.

Pomysł stworzenia pięknego i spokojnego miejsca w Jastrzębiu-Zdroju narodził się w mojej duszy prawie 4 lata temu w Indiach, kiedy będąc u wspaniałego nauczyciela Balu Thevar chłonęłam całą sobą klimat jego szkoły. Wtedy wiedziałam, że chcę stworzyć miejsce gdzie spokojna praca z ciałem człowieka będzie dla całego naszego zespołu bardzo istotna, gdzie nie będzie gwaru i gdzie ludzie po całym dniu codziennych obowiązków będą mogli odpocząć w ciszy na macie.

Każda z naszych nauczycielek jest inna, każda ma inne spojrzenie na świat, ale PRANA jest miejscem, gdzie dzielimy się swoją pasją z uczestnikami zajęć oraz pacjentami.

PRANA poza zajęciami ruchowymi (ashtanga joga, hatha joga, joga dla kobiet w ciąży, pilates) dba również
o naszą sferę emocjonalną (medytacja mindfulness,ustawienia systemowe wg Berta Hellingera) i proponuje naturalne metody zachowania zdrowia (m.in. refleksologia twarzy, stóp, dietetyka TCM, hirudoterapia, masaż tajski, akupunktura dłoni).

Przyjdź, zobacz, poczuj klimat jedynego takiego zacisznego miejsca z jogą.
Zapraszam z całego serca.
Ania Krachało

Zajęcia jogi


Poznaj grafik zajęć i przyjdź do nas na zajęcia. Dobierz ich rodzaj do swoich indywidualnych potrzeb.

Popraw swoje zdrowie


Zapoznaj się z naszą ofertą zabiegów leczniczych i porad, które poprawią Twoją kondycje i zdrowie

prana