Magda Ceglarek

“Joga..kiedyś była tylko w mojej wyobraźni, podziwiałam co człowiek może zrobić z własnym ciałem, jak emanuje z niego piękno. Sądziłam że jest zarezerwowana tylko dla nielicznych i że z takimi predyspozycjami trzeba się urodzić.
Okazało się, że praktykować można w każdym wieku i naprawdę nie jest ważne czy od razu staniemy na głowie! To jaką niesamowitą daje energię i siłę, a jednocześnie spokój… nie da się porównać z niczym innym! A przede wszystkim zdrowie, bo tak właśnie zaczęła się moja przygoda. Wieczny ból kręgosłupa,maści i proszki nie rozwiązywały problemu i wtedy sam lekarz rodzinny doradził mi jogę albo pilates. Już wiedziałam, że muszę spróbować, tym bardziej że moja najbliższa kuzynka Paulinka wcześniej z zachwytem opowiadała o ashtanga jodze. I tak oto trafiłam do Ani…osoby, która oprócz wiedzy jaką posiada ma znacznie więcej… miłość i pasję, którą w cudowny sposób potrafi zarażać innych.
Jestem wdzięczna losowi, że joga stała się częścią mojego życia. Uczy mnie pokonywać własne słabości,uczy tolerancji do własnego ciała i pokory. Każe na chwilę zatrzymać się i pobyć z własnym sobą. W zamian za to daje mi siłę,spokój i harmonię.Teraz stawia mi nowe wyzwania. Mam przyjemność wprowadzać Was do świata jogi. Jak napisał Jason Crandell “Joga to doskonała okazja aby zainteresować się kim jesteś”.
Życzę Wam i sobie…odnajdywania tylko tej pozytywnej energii ,która jest w nas!

prana