Indywidualny Program Odżywiania

Czas trwania zabiegu: 30 min

Cena: 80,00 złotych

Zapytaj o zabieg

Masz pytania lub wątpliwości czy zabieg jest dla Ciebie? Napisz, chętnie udzielimy informacji. .

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Opis szczegółowy

Indywidualny program odżywiania jest ustalany w oparciu o wiedzę z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej– to system oparty na setkach lat doświadczeń. To powrót do korzeni, to czerpanie wiedzy z żywienia naszych przodków. To spojrzenie w sposób szeroki na to, co dookoła nas, to dopasowanie pożywienia do miejsca zamieszkania, jak również do pory roku. Na tym wszystkim oparta jest Tradycyjna Medycyna Chińska, która diagnozuje jednostkę chorobową, jako zablokowanie energii w meridianach.

Meridiany to tzw”kanały energetyczne” w naszym ciele, po których krąży życiodajna energia. Uzyskujemy ją w główniej mierze właśnie z pożywienia, które w dzisiejszych, zabieganych czasach spychamy na plan dalszy, unikamy jedzenia w spokoju, spożywamy pokarmy chemicznie i technologicznie przetworzone, w większości pozbawione witamin i energetyki.

Terapia TMC oparta jest na cykliczności pór roku, wykorzystuje w swojej pracy terapeutycznej: zioła, dietę, akupunkturę i ćwiczenia.

Dietetyka TMC pozwala nam poznać swój organizm, podczas spotkania z dietetykiem uczymy się o tym, z czego zbudowany jest organizm, poznajemy stan energetyczny i funkcje narządów, jak w metody ich stymulowania. Wiele schorzeń, jak np. zespół jelita drażliwego, kłopot zimnych stóp i dłoni, czy kłopoty z wypróżnianiem przestają istnieć. Dysponując taką wiedzą możemy zacząć świadomie i odpowiedzialnie traktować nasze ciało.

prana