Aneta Wychorska

W roku 2010 ukończyłam Kurs Refleksologii Twarzy i stóp. Rezultaty jakie obserwowałam stosując zabiegi na moich pacjentach popchnęły mnie w stronę Medycyny Chińskiej ,akupunktury, a następnie naturalnie doszła dietetyka. Wszystko koncentrowało się wokół zapobiegania i leczenia nierównowagi organizmu (chorób). Od zawsze uprawiałam jakiś rodzaj ruchu fizycznego. Czułam taką wewnętrzną potrzebę. Jest to dbanie od innej strony o swoje ciało.

We wrześniu 2014 r trafiłam do szkoły jogi PRANA, którą prowadzi Ania. To był dla mnie niezwykły przełom i odkrycie, że znalazłam kolejny klocek mojej układanki. Ona jest dopełnieniem mojej filozofii życia i sposobu na utrzymanie zdrowia. Wzmacnia psychikę, pomaga pokonać ukryte lęki i wzmacnia zaufanie do samej siebie. Dzień po dniu. Praktyka po praktyce. Dzięki niej zdobyłam się na odwagę podjęcia kolejnego wyzwania, Kurs Instruktorski medytacji Mindfulness ( Uważności). I o tym będę mówić głośno i cicho w Pranie.

Bo medytacja jest dla wszystkich. Praktyka mindfulness jest neutralna światopoglądowo i może być stosowana przez każdego, niezależnie od przekonań, w tym religijnych. Zajęcia są dla początkujących, jak i już praktykujących.  Praktykując systematycznie medytację odnajdziesz i pogłębisz swój wewnętrzny spokój. Zaprzyjaźnisz się ze swoim stresem, zaakceptujesz go i dzięki temu wyraźnie oswoisz. Docenisz swoje życie takim, jakie jest, niezależnie od okoliczności, które Ci towarzyszą, odnajdziesz szczęście w sobie. Polepszysz swoje kontakty z ludźmi i światem zewnętrznym, poznasz swój umysł bardziej niż kiedykolwiek, będziesz bardziej wyrozumiały i życzliwy dla siebie i innych.  A na sytuacje trudne będziesz patrzeć z dystansem,  bez obaw stawiając im czoła.

Zycie wyda Ci się łatwiejsze i bardziej kolorowe.

prana