Agnieszka Korbel

Jestem psychoterapeutką oraz pedagogiem. Ukończyłam czteroletni Podyplomowy Kurs Psychoterapii przy Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej w Krakowie (szkolenie akredytowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Na co dzień pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego „Medyk” w Żorach oraz Gabinecie Psychoterapii i Rozwoju Osobistego „Brama” w Jastrzębiu-Zdroju i Bielsku-Białej. Jestem równiez ekspertem z zakresu psychologii w bielskim czasopiśmie “2be style”.
Prowadzę psychoterapię indywidualną, małżeńską, a także warsztaty z zakresu psychoedukacji. Posiadam uprawnienia do prowadzenia Szkoły dla Rodziców i Wychowawców oraz SFA (krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu).
Regularnie superwizuję swoją pracę i biorę udział w szkoleniach specjalistycznych, obecnie uczestniczę w kursie trenerskim w Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego “Meritum”.
W pracy wykorzystuję podejście psychodynamiczne oraz humanistyczne, często jednak dostosowuję metody pracy do klientów lub ich konkretnych problemów stosując np. psychodramę lub techniki psychoterapii poznawczej.
Praca psychoterapeuty to moja pasja i przygoda życia- wkładam w nią serce i cieszę się mogąc towarzyszyć klientom w zmianach, których z odwagą się podejmują.

Kontakt pod nr 507 432 337
Koszt sesji indywidualnej – 80 zł (50 min), sesji małżeńskiej 120 zł (80 min)

prana