Agnieszka Korbel

Agnieszka Korbel – z wykształcenia jestem psychoterapeutką oraz pedagogiem. Obecnie kształcę się w zakresie psychologii klinicznej. Ukończyłam Czteroletni Podyplomowy Kurs Psychoterapii przy Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej
w Krakowie (szkolenie akredytowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Jestem również absolwentką Szkoły Trenerów w Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego “Meritum”. Na co dzień pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego „Medyk” w Żorach oraz w Gabinecie Psychoterapii i Rozwoju Osobistego „Brama” w Jastrzębiu-Zdroju. Posiadam doświadczenie w pracy z dorosłymi i młodzieżą .
Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz par, a także warsztaty z zakresu psychoedukacji. Posiadam uprawnienia do prowadzenia Szkoły dla Rodziców i Wychowawców oraz SFA (krótkoterminowej terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu).
Zarządzam organizacją pozarządową, w której pracuję również z młodzieżą prowadząc warsztaty z zakresu psychoedukacji np program Rozumienie Ludzkiej Natury prof. G.Zimbardo (budowanie motywacji do rozwoju).
Współpracuję również z czasopismem “2be style” tworząc rubrykę psychologiczną.
Regularnie superwizuję swoją pracę i biorę udział w szkoleniach specjalistycznych. W pracy wykorzystuję podejście psychodynamiczne oraz humanistyczne, często jednak dostosowuję metody pracy do klientów lub ich konkretnych problemów stosując np. psychodramę lub techniki psychoterapii poznawczej. Psychoterapia to moja pasja,
źródło satysfakcji i własnego rozwoju. Cieszę się mogąc towarzyszyć
klientom w zmianach, których się z odwagą podejmują.
Kontakt pod nr 507 432 337
Koszt sesji indywidualnej – 100 zł (50 min), sesji par 120 zł (50 min).

prana